Jan Maxián

maxian

Jan Maxián, narozen v roce 1983 v Praze, je český herec, dabér a hudebník. Jeho otec, František Maxián ml., je profesor klavíru, jeho matka je houslistka a violistka, dědeček František Maxián byl český klavírista a pedagog.
Přes pěvecký sbor se již v dětství dostal k dabingu, v roce 2004 absolvoval na Pražské konzervatoři hudebně-dramatický obor.

Divákům televize je tento sympaťák známý, zmínit můžeme seriál Světla pasáže nebo filmy Variácie slávy, Home a Don Pacheco. Nadaboval řadu filmových a televizních rolí, mezi nejznámější dabované postavy patří Elijah Wood (role Frodo v Pánovi prstenů) nebo Tobey Maguire (role Spidermana), Robert Pattinson a Chris Hemsworth nebo řada animovaných postav jako je titulní postava seriálu Spongebob v kalhotách nebo Mort z filmové série Madagaskar a seriálu Tučňáci z Madagaskaru.

Fanoušci hudby mohou Honzu znát nejen z působení v kapele Nightwork.


Ohodnoť soutěžícího:
19 2

Napsat komentář

Průběžné výsledky čtvrté řady >>

Tvoje tvář má známý hlas ve vysílání

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
dnes v 20:20
Helena Vondráčková, Beyoncé, Karel Gott nebo Justin Timberlake. Světové i české hvězdy hudebního nebe mohou usednout na stejnou pohovku pouze v jediné unikátní show. Účinkují T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián. J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho. Moderuje Ondřej Sokol..

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (repríza)
so 30.9.2017 v 08:05

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
so 30.9.2017 v 20:20

Seznamte se

Anketa

Kdo byl ve třetí epizodě nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...