Adéla Gondíková

gondikova

Adéla Gondíková je česká herečka a moderátorka, která se narodila 1973 v Sokolově. Studovala pražskou Státní konzervatoř. Ještě v době studia hostovala v pražských divadlech. Pracovala jako redaktorka zpravodajství na radiu Frekvence 1. Také působila na rádiu Evropa 2, kde spolu se svým bratrem Daliborem Gondíkem uváděla ranní show Gondix Family.

Jako moderátorka se stále častěji objevuje na televizní obrazovce. Nejprve moderovala pořady na TV Prima (Dotkněte se hvězd a Kinorevue).

Do diváckého podvědomí se dostala především díky moderování zábavných pořadů na TV Nova, které často uvádí spolu se svým bratrem Daliborem Gondíkem (Snídaně s Novou, Go Go Šou, Rady ptáka Loskutáka a Kolotoč).

Na TV Prima měli nedávnos spolu s Daliborem life-stylový pořad Gondíci s. r. o. V poslední době hrála například ve filmech Seznamka, Doktor od jezera hrochů či seriálu Expozitura.

Z manželství s Ondřejem Brouskem má jednu dceru.


Ohodnoť soutěžícího:
70 20

Napsat komentář

Průběžné výsledky čtvrté řady >>

Tvoje tvář má známý hlas ve vysílání

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
dnes v 20:20
Helena Vondráčková, Beyoncé, Karel Gott nebo Justin Timberlake. Světové i české hvězdy hudebního nebe mohou usednout na stejnou pohovku pouze v jediné unikátní show. Účinkují T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián. J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho. Moderuje Ondřej Sokol..

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (repríza)
so 30.9.2017 v 08:05

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
so 30.9.2017 v 20:20

Seznamte se

Anketa

Kdo byl ve třetí epizodě nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...