Porotci show Tvoje tvář má známý hlas

Porotci druhé řady zůstávají Jakub Kohák a Janek Ledecký. Místo Jitky Čvančarové mezi nimy usedne bývalá soutěžící Iva Pazderková. V této sekci naleznete profily porotců, kde je můžete mimo jiné ohodnotit pomocí tlačítek "Líbí" či "Nelíbí".

Aleš Háma

hama

Aleš Háma je český herec, zpěvák, kytarista a moderátor, který se narodil 1973 v Karlových Varech. V roce 1988 nastoupil na Pražskou konzervatoř, kde studoval mimo jiné s Jakubem Wehrenbergem, Adélou Gondíkovou a Terezou Pergnerovou. Ještě při studiu nastoupil v roce 1993 do angažmá kladenského divadla V roce 1996 nastoupil spolu s Jakubem Wehrenbergem do rádia Frekvence 1, kde společně vysílali 7 let pořady Peřiňák, Hodiny zpěvu a tance, Nedělní filmovka, Knedlo zelo vepř aneb […]

Zobrazit profil »

Jakub Kohák

kohak

Jakub Kohák je český filmový a reklamní režisér a herec. Režíroval televizní reklamy například pro Kofolu, Pepsi nebo pro Nadaci Terezy Maxové. Hrál například ve filmech Čert ví proč, U mě dobrý, Hlídač č. 47, Eurotrip, Na cestě nebo Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka. Porotcoval i v první řadě Tvoje tvář má známý hlas. […]

Zobrazit profil »

Janek Ledecký

ledecky

Jan Ledecký, známý spíše pod uměleckým pseudonymem Janek Ledecký, je český zpěvák, kytarista a skladatel. Po studiu na gymnáziu Sladkovského, ještě za socialismu, vystudoval Právnickou fakultu UK. Od roku 1982 hrál ve skupině Žentour. Od roku 1992 působí sólově. Hrál také v muzikálech (Pěna dní, Hamlet, Galileo), muzikál Hamlet sám složil.

Zobrazit profil »
Průběžné výsledky čtvrté řady >>

Tvoje tvář má známý hlas ve vysílání

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
dnes v 20:20
Helena Vondráčková, Beyoncé, Karel Gott nebo Justin Timberlake. Světové i české hvězdy hudebního nebe mohou usednout na stejnou pohovku pouze v jediné unikátní show. Účinkují T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián. J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho. Moderuje Ondřej Sokol..

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (repríza)
so 30.9.2017 v 08:05

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
so 30.9.2017 v 20:20

Seznamte se

Anketa

Kdo byl ve třetí epizodě nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...