Co uvidíme za vystoupení ve FINÁLE?

finale

Všechno jednou končí. Stejně tak musí skončit třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas. Finále uvidíme tuto neděli večer. Jaká finálová vystoupení nás však čekají? A jaké duety uvidíme? To vám rádi prozradíme!



VYSTOUPENÍ FINALISTŮ

Milan Peroutka jako Michael Jackson: Black or White

Tohle bude bomba! Lázeňský švihák jako Michael Jackson, který je obecně považovaný za Krále popu a za nejslavnější popovou hvězdu 20.století. Jak si syn bývalého bubeníka z Olympicu poradí s hymnou proti rasismu? Nevykroutí si z toho všeho pánev nebo nezlomí kotník?

Markéta Konvičková jako Metallica: Whiskey in the Jar

Markétu Konvičkovou čeká předělávka irské lidové písně o loupěžníkovi, kterého zradila milenka. Frontman a zpěvák kapely James Hetfield je proslulý svým těžkým chraplavým hlasem, jako kdyby každý den vypil láhev whiskey. Jak to Markéta všechno zvládne?

Tatiana Vilhelmová jako Zuzana Navarová: Andělská

Česká pomalá balada od již zesnulé Zuzany Navarové de Tajedové. V této písni se zpěvačka dokázala oprostit od charakteristických folkových klišé a vdechnout textu zvláštní poetiku. Zařadila se mezi několik málo českých textařů, jejichž texty dokážou obstát samy o sobě i jako poezie. Jak si Tatiana poradí s menšinovým žánrem?

Martha Issová jako Hair: I Got Life

Jedna z titulních písní sociálně kritického muzikálu Vlasy od režiséra Miloše Formana, která je jedním velkým vitálním tanečním číslem. Hippie kultura, sexuální revoluce, odpor proti válce ve Vietnamu a Martha Issová. Tu čeká proměna ve vlasatou máničku Treata Williamse, kterému záleží jen a pouze na vlasech. Jak si Martička poradí s písní, která se stala hymnou aktivismu proti Vietnamské válce?

DUETY

Martin Dejdar a Ondřej Ruml jako The Blues Brothers: Everybody Needs Somebody to Love

Ondra s Martinem se promění v americké komediální bluesisty Dana Aykroyda a Johna Belushiho. Oba se proslavili díky filmu Bratři Bluesovi, který se kvůli předčasnému úmrtí Johna stal kultovním filmem a ovlivnil celou generaci. A nesmí se zapomenout na neuvěřitelnou vtipnost a originalitu. To by pro vtípálky Ondru Rumla a Martina Dejdara neměl být sebemenší problém.

Aleš Háma a Adéla Gondíková jako Kamélie: Formule

Chudák Aleš! I ve finále si střihne roli ženy, ale tentokrát na to nebude sám. Na pomoc se mu chystá Adéla Gondíková. Spolu se přenesou do osmdesátek a stanou se zpěvačkami Hanou Buštíkovou a Danou Vlkovou. Svým vzhledem, kde připomínaly členky ze skupiny ABBA, holky kradly srdce všem dospívajícím chlapcům v Československu, ale také v Německu, kde vystupovali pod jménem Hana und Dana! Jak tohle všechno zvládnou, je ve hvězdách! Aleš má ovšem tu výhodu, že po exceletním čísle s Lady Gagou zvládne už prakticky cokoliv!

Kromě vystoupení finalistů a duetu se můžete těšit také na další speciální čísla! Tak se dívejte už v neděli večer na poslední díl této řady!


Foto: TV Nova



Facebook komentáře (0)

Běžné komentáře (0)

Napsat komentář

Průběžné výsledky čtvrté řady >>

Tvoje tvář má známý hlas ve vysílání

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
dnes v 20:20
Helena Vondráčková, Beyoncé, Karel Gott nebo Justin Timberlake. Světové i české hvězdy hudebního nebe mohou usednout na stejnou pohovku pouze v jediné unikátní show. Účinkují T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián. J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho. Moderuje Ondřej Sokol..

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (repríza)
so 30.9.2017 v 08:05

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas IV (premiéra)
so 30.9.2017 v 20:20

Seznamte se

Anketa

Kdo byl ve třetí epizodě nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...