Tvoje tvář má známý hlas 3 (2017) - Úvodní stránka


Dlouhá upoutávka – Kdo ztvární koho v první epizodě?

velkaup

Kromě jednotlivých kratších upoutávek, koluje na obrazovách TV Nova i jedna upoutávka delší, která nám ukazuje záběry z první epizody. V nich moderátor Ondřej Sokol odtajňuje jednotlivým soutěžícím, koho ztvární v prvním kole. Schválně, kolik hudebních hvězd, které budou v prvním kole ztvárněny rozpoznáte.

Číst celé »

Issová, Háma, Gondíková a Ruml v dalších upoutávkách na Tvář 3

tvarupout2

Show Tvoje tvář má známý hlas se blíží. První epizodu budeme moci sledovat už příští sobotu. Nedávno jsme zveřejnili příspěvek s upoutávkou, ve které vystupuje jeden ze soutěžících a to Milan Peroutka. Nyní přidáváme další proma tohoto typu. Uvidíte v nich Aleše Hámu, Marthu Issovou, Adélu Gondíkovou a Ondřeje Rumla.

Číst celé »

Milan Peroutka v první upoutávce na Tvář 3! Má problém se svou identitou?

tvar3promoperoutka

Za čtrnáct dní v neděli startuje v pořadí již třetí řada vaší oblíbené show. TV Nova tak vydala první upoutávku na třetí řadu, ve které vystupuje nejmladší soutěžící muž – Milan Peroutka, syn zesnulého bubeníka Olympicu. Co myslíte, bude vašim oblíbencem?

Číst celé »

Kompletní osmička soutěžících oficiálně potvrzena! Kdy show odstartuje?

tvar3

Třetí řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas se pomalu ale jistě blíží. Kdy začne? Kdo usedne v porotě, zůstane moderátor? A hlavně kdo bude každý týden předvádět různé známé zpěváky a zpěvačky? To vám prozradíme v následujícím článku!

Číst celé »

Tvoje tvář má známý hlas ve vysílání

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas III (premiéra)
ne 26.2.2017 v 20:20
Nejoblíbenější show TV Nova je zpět! Těšte se na novou osmičku hvězd českého showbyznysu ve složení M. Dejdar, A. Háma, O. Ruml, M. Peroutka, T. Vilhelmová, M. Issová, A. Gondíková a M. Konvičková! Chybět nebude ani hvězdná porota a skvělý moderátor Ondřej Sokol.

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas III (repríza)
so 4.3.2017 v 08:10

NOVA
Tvoje tvář má známý hlas III (premiéra)
ne 5.3.2017 v 20:20

Anketa

Kdo je před startem show vašim favoritem?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...