Tvoje tvář má známý hlas 3 (2017) - Úvodní stránka


Martin Dejdar doplní Gondíkovou, Issovou, Hámu a další jako soutěžící v Tváři

dejdar

Už známe kompletní sestavu soutěžících pro třetí řadu? Televizí Nova byli zatím oficiálně potvrzeni moderátorka Adéla Gondíková, moderátor Aleš Háma, známá herečka Marta Issová a mladý herec a muzikant Milan Peroutka. Po jejich boku se mají dle zákulisních informací také postavit zpěvák Ondřej Ruml a herečka Tatiana Vilhelmová. Nově byl oficiálně potvrzen i český bavič a moderátor Martin Dejdar!

Číst celé »

Tahle blondýnka jde ukázat svůj talent do Tváře 3

konvickova

Osmička soutěžících bude pro jarní třetí řadu Tváře již brzy kompletní. Televizí Nova byli zatím oficiálně potvrzeni moderátorka Adéla Gondíková, moderátor Aleš Háma, známá herečka Marta Issová a mladý herec a muzikant Milan Peroutka. Po jejich boku se mají dle zákulisních informací také postavit zpěvák Ondřej Ruml a herečka Tatiana Vilhelmová. Nově do sestavy soutěžících přibyla i tato sympatická blondýnka. Že nevíte kdo to je?

Číst celé »

Odtajněna další dvě jména Tváře! Kteří dva pánové doplní sestavu soutěžících?

ruml

V oblíbené imitační televizní show se ve třetí řadě předvedou herečky Marta Issová a Táňa Vilhelmová a nebo Aleš Háma a Adéla Gondíková. Do kompletní osmičky soutěžících, ale chybí ještě polovina jmen odtajnit. My vám dnes prozradíme další dvě jména!

Číst celé »

Háma a Gondíková budou zpívat na pódiu třetí řady Tváře!

tvar3

Díky deníku Blesk známe už dva soutěžící třetí řady – Martu Issovou a Táňu Vilhelmovou. Dnes byli televizí Nova oficiálně odhaleni další dva soutěžící. Těšit se můžeme na oblíbenou moderátorku Adélu Gondíkovou a moderátora Aleše Hámu.

Číst celé »

Vilhelmovou v Tváři doplní další známá herečka!

marthaissová

Pomalu se začínají odkrývat slavná jména, která zazáří ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas, které se dočkáme už na jaře tohoto roku. Nedávno jsme vás informovali o tom, že prvním soutěžícím je herečka Tatiana Vilhelmová. Nyní bylo odhaleno další jméno, a vypadá to, že třetí řada bude nadupaná samými talenty.

Číst celé »

Prvním soutěžícím třetí řady Tváře je Tatiana Vilhelmová

vilhelmova

Jaro přinese pokračování úspěšného pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas. „Castingy jsou v plném proudu. Začaly prakticky hned po skončení druhé řady,“ prozradil Blesku dobře informovaný zdroj s tím, že ve hře jsou tentokrát samá velká jména.

Číst celé »

Show Tvoje tvář má známý hlas se dočká v roce 2017 třetí řady

tvoje_tvar3

Teprve před několika dny skončila druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Vítězem celé druhé série se stal talentovaný herec Jan Cina. Finále sledovalo 1,7 milionu diváků a i ostatní epizody byly velmi sledované. TV Nova tak dlouho neváhala a oznámila, že už připravuje pokračování.

Číst celé »

VIDEA: Všechna vystoupení finále. Zvítězil Jan Cina!

tvarfinale

Právě skončila druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Vítězem se stal talentovaný Jan Cina. Neviděli jste finálová vystoupení nebo si je chcete zopakovat?Všechna vystoupení si můžete přehrát zde v tomto příspěvku! Kdo se vám líbil nejvíce? Marta Jandová jako Jessica Rabbit, Jan Cina jako Scatman, David Gránský jako Marilyn Manson nebo Anna Slováčková jako Knechtová?

Číst celé »

Tvoje tvář má známý hlas 2 – 12. epizoda (FINÁLE) ke zhlédnutí online!

finaletvar

Finálová epizoda druhé řady Tvojí tváře (20.11.2016) je ke zhlédnutí na webu! Pokud jste nestihli premiéru v televizi, nevadí! Podívejte se online nebo v repríze příští sobotu (26.11.2016 v 08:25). Podívejte se na bombastické završení celé série!

Číst celé »

VIDEA: Všechna vystoupení jedenáctého dílu

11dil_tvar_ks

Nestihli jste jednotlivá vystoupení poslední epizody před finále druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas? Nevadí! Všechna z nich si můžete přehrát zde v tomto příspěvku! Kdo se vám líbil nejvíce? Marta Jandová, Jan Cina, Markéta Procházková, Anna Slováčková, Miroslav Etzler, Ivana Jirešová, Roman Vojtek nebo David Gránský?

Číst celé »