Třetí řada Tváře startuje už dnes večer. To si nemůžete nechat ujít! (UPOUTÁVKA + GALERIE)

tvar31

Diváci TV Nova se dnes mohou těšit na vystoupení Marthy Issové, Tatiany Vilhelmové, Martina Dejdara, Adély Gondíkové, Aleše Hámy, Ondřeje Rumla, Markéty Konvičkové a Milana Peroutky, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely v třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Pokud vás zajímají některé detaily o první epizodě čtěte dále.Upoutávka na první epizodu:

Zajímavosti prvního dílu v kostce:

Epizoda se kvůli náročným přestavbám rekvizit a líčení natáčela celkem 8 hodin. Zkoušky prvního dílu třetí řady trvaly bezmála 34 hodin a byly rozloženy do tří dnů. Čtyřčlenný tým rekvizitářů pracoval celý týden na výrobě rekvizit do výpravných čísel Markéty Konvičkové, Martina Dejdara a Adély Gondíkové. Nejvýpravnějším číslem večera se stalo vystoupení Markéty Konvičkové, jen posázet její šaty třpytivými kamínky trvalo dohromady přes 16 hodin. Nejdéle trvala proměna Martina Dejdara – v maskérském křesle v den natáčení strávil rekordní 4 hodiny.

V první epizodě uvidíte:

Osvědčenou porotu z minulé řady ve složení – Iva Pazderková, Jakub Kohák, Janek Ledecký a jako čtvrtý porotce se představí vítěz poslední série Jan Cina. Ondřej Sokol nebude samozřejmě chybět jako moderátor.

Soutěžící budou mít z úkol představit následující osobnosti. Ondřej Ruml ztvární Whitney Houston. Jako největší problém se ukázalo sehnat lodičky v jeho velikosti. Martha Issová bude zpívat píseň od kapely AC/DC a to konkrétně Highway to Hell. „Musím říct, že během zkoušení jsem si kapelu AC/DC dost oblíbila. Je to kapela, kterou jsem nikdy předtím neposlouchala,“ prozradila Martha Issová. Jako Boney M se představí Aleš Háma a Markéta Konvičková ztvární Elsu z pohádky Ledové království. Poslední koho vám prozradíme je  Milan Peroutka, ten se na pódiu promění v českého zpěváka Petra Muka.

Co předvede zbytek soutěžících se dozvíte až dnes večer na TV Nova. Tak se nezapomeňte dívat!


Foto: TV NovaFacebook komentáře (0)

Běžné komentáře (0)

Napsat komentář

Průběžné výsledky třetí řady >>

Tvoje tvář má známý hlas ve vysílání

Seznamte se

ruml
Ondřej Ruml
75 24 (hodnotit můžete v profilu)

Zobrazit profily všech soutěžících »

Anketa

Jste spokojeni s vítězkou třetí řady - Tatianou Vilhelmovou?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...